Dodaj kwiaciarnię do spisu za darmo! baza kwiaciarni » stacjonarnych » wysyłkowych » całodobowych » internetowych
kwiaciarnie wysyłkowe redakcja dla kwiaciarni dodaj kwiaciarnie
wpisz poniżej poszukiwany zakres usług
np. kwiaciarnia całodobowa Warszawa


KALINA

Kraków, Małopolskie

Ocena:
4, oddanych głosów 62
Kwiaciarnia Kalina jest firmą istniejącą od wielu lat na polskim rynku. Pracownikami firmy są wysoko kwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy odążając za nowymi trendami, wciąż podnoszą swoje umiejętności. O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż w swojej wieloletniej pracy zdobyliśmy licznych stałych klientów, przywiązanych do naszej jakości, trwałości kwiatów i artyzmu kompozycji.

Naszymi klientami są indywidualni odbiorcy, ale również utrzymujemy stałą współprace z bankami, firmami, restauracjami i hotelami. Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, kompozycje, wiązanki ślubne, bukiety okolicznościowe, ikebany, wieńce pogrzebowe. Oprócz kwiatów posiadamy w swej ofercie ceramikę, szkło artystyczne i liczne dodatki dekoratorskie. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane Państwa propozycje. Zajmujemy się dekorowaniem sal bankietowych, urzędów, wnętrz firm.

Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres na terenie kraju i całego świata, poprzez współpracę z międzynarodową firmą Interflora. Zapraszamy również do korzystania z możliwości robienia zakupów przez internet.

Kraków
Telefon: +48 12 644 33 36
Strona internetowa:
Godziny otwarcia: pn-pt: 8:00 - 19:00 sobota: 8:00 - 17:00 niedziela: 9:00 - 15:00
Adres: Kraków, os. Centrum D1
kwiaciarnia wysyłkowa całodobowa
Proszę czekać. Trwa wczytywanie mapy Kraków, os. Centrum D1
data dodania: 2012.05.23 13:01 » wyświetleń: 2150