Dodaj kwiaciarnię do spisu za darmo! baza kwiaciarni » stacjonarnych » wysyłkowych » całodobowych » internetowych
kwiaciarnie wysyłkowe redakcja dla kwiaciarni dodaj kwiaciarnie
wpisz poniżej poszukiwany zakres usług
np. kwiaciarnia całodobowa Warszawa


Calla - kreowanie zielonych przestrzeni

Katowice, Śląskie

Ocena:
5, oddanych głosów 52

CALLA rozpoczęła swoją działalność w roku 1992 w dziedzinie zagospodarowania terenów zieleni oraz aranżacji zielenią wnętrz kontynuując tradycje rodzinne zapoczątkowane w 1970 roku. Przez ostatnie lata zdobyliśmy zaufanie wśród inwestorów realizując liczne projekty w Polsce i za granicą.
W naszej pracy zatrudniamy wyspecjalizowany personel – managerów, architektów krajobrazu, inżynierów, ogrodników oraz pracowników branżowych. Korzystamy z własnego specjalistycznego sprzętu ogrodniczego, budowlanego oraz powierzchni produkcyjno-magazynowych.

Głównym celem naszej pracy jest spełnianie oczekiwań inwestorów z połączeniem poszanowania przestrzeni publicznej i przyszłego użytkownika przy projektowaniu i realizacji założeń.
W zakresie zagospodarowania terenów zieleni zewnętrznej oraz wnętrz dla realizowanych przez Państwa inwestycji jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom na każdym etapie – od przygotowania projektu poprzez jego realizacje do pielęgnacji.

CALLA jest członkiem branżowych stowarzyszeń zarówno polskich jak i zagranicznych: SAK, PIE, PSDZ, ELCA-Committee of Firms

Calla
Telefon: 32 205 50 18
Strona internetowa:
Adres: Katowice, Kochłowicka 63
kwiaciarnia wysyłkowa całodobowa
Proszę czekać. Trwa wczytywanie mapy Katowice, Kochłowicka 63
data dodania: 2012.05.23 12:30 » wyświetleń: 1928