Dodaj kwiaciarnię do spisu za darmo! baza kwiaciarni » stacjonarnych » wysyłkowych » całodobowych » internetowych
kwiaciarnie wysyłkowe redakcja dla kwiaciarni dodaj kwiaciarnie
wpisz poniżej poszukiwany zakres usług
np. kwiaciarnia całodobowa Warszawa


wyszukiwarka kwiaciarni (4)
Sarbinowo,Ustronie Morskie (1)
koło grzegorzew (1)
kwiaciarnia sarbinowo morskie (1)
kwiaciarnia kolo sarbinowa (1)
brepair.co.uk czyst.pl kapele-wesele.pl forum.kapele-wesele.pl forumtv.pl profesjonalne-uslugi.pl http://best-dry-cleaners.co.uk http://best-florist.co.uk/
    Tylko pufa worek sanchobag.pl/pufy-sako/ podwójne i gwarancja wszystkich produktów. Kupuj i przekonaj się o najlepszych przekąskach w Polsce

Dla kwiaciarni

Już 56% Polaków (16,7 miliona osób) korzysta z Internetu – tak wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej przez instytut badawczy GfK Polonia. 82% badanych odwiedza Sieć co najmniej kilka razy w tygodniu.

Nasuwa się więc logiczny wniosek, że internet to znacznie lepszy i tańszy środek reklamy.
Dla porównania można wyobrazić sobie reklamę banerową przy czesto uczęszczanej drodze. Koszt jest bardzo wysoki, ale nie wszyscy ludzie zainteresują się reklamą, a co gorsze, czy w ogóle ją zobaczą!. Internet jest znacznie bardziej skuteczny, ponieważ jeśli oferta naszej kwiaciarni jest w internecie widoczna, to za darmo można zyskać wielu nowych klientów.


Pytanie tylko co to znaczy widoczna oferta. Jest to inaczej szczegółowe opisanie usług swojej kwiaciarni w odpowiednim portalu. Wielu początkujących przedsiębiorców tworzy własne strony internetowe, aby zapisać adres na wizytówce. Właściwie na tym się kończy, ponieważ nikt nie zobaczy tej strony w internecie.

Nie będziemy opisywać w jaki sposób zrobić, aby oferta była widoczna w internecie, ponieważ są to sprawy techniczne, które są trudne nawet dla osób z wykształceniem technicznym. Po prostu: dodanie oferty do naszego portalu to gwarancja, że nad promocją oferty będzie pracowała grupa ekspertów z branży marketingu internetowego, a co ważne jest to darmowe. Wielu twierdzi, że nie ma nic za darmo i słusznie. Portal utrzymuje się z reklam. Nie są one inwazyjne, a dzięki temu portal może być bezpłatny. Kwiaciarnie mają możliwość wyróżnienia oferty w naszej wyszukiwarce, dzięki czemu znikną reklamy, a także oferta będzie wyróżniona we wszystkich lokalizacjach. Jest to dodatkowa opcja, która jest przeznaczona dla osób, które znają potęgę internetu w kwestii reklamy.

Dlaczego warto dodać kwiaciarnię do naszego portalu?

w 100% darmowy wpis! (0 kosztów)
atrakcyjny wygląd dla potencjalnych klientów
pozycjonowanie oferty dzięki czemu będzie dobrze widoczna w google.pl na frazy lokalne
(np. kwiaciarnie kraków)
galeria zdjęć
panoramy, filmy
mini-sklep ze spisem produktów oraz usług
prosta obsługa
dodaj nową kwiaciarnię

edytuj istniejący wpis